İngilizce,Dünya’nın Dili’dir ve sadece ortak bir dil kullanarak kültürlerin bir araya getirilebileceği ve birbirlerinden fikir edinilebileceği düşüncesi bizim inancımızdır. Zamanın bariyerlerinin ve mesafelerinin durmaksızın küçüldüğü dünyada dil, bu engelleri aşarak sonsuz olanaklar yaratır.

            Yöneticilerinden, eğitmen kadrosuna İngilizce öğretmenlerinden oluşan Özel Edirne Dünya Yabancı Dil Kursu, eğitime olan bütünsel bakış açısı ile “Gelecek Nesil Öğrenme” ‘ye odaklanan kurumumuzda bu süreç; hangi öğrenme şeklinin en uygun olduğunu anlamakla başlayıp, öğrenmenin kişiye özel ve bir geri bildirim mekanizması dahilinde sürmesi ile devam ediyor.

İngilizce eğitiminde kullanılan ürün ve servislerimiz ile öğrencilerin ihtiyaç duydukları 21.yy becerilerini VIP sınıflarda geliştirmeyi amaçlayan, Pearson ve Dilko Yayıncılık’ın Edirne’deki tek temsilcisi olan kurumumuz, yarattığı fırsatlar ve farklarla şehrimizde modern, yenilikçi, çözüm bulucu ve öğrenci odaklı yaklaşımıyla bir ilk ve yeni bir soluk olmuştur.